Sťahovanie do Švajčiarska - preprava zásielky do / zo Švajčiarska

Svieti vám v kalendári pripomienka s názvom Sťahovanie Švajčiarsko?

Ak plánujete presťahovať svojich “pár slivák” alebo kompletný byt a presťahovať sa do Švajčiarska, alebo sa presťahovať zo Švajčiarska naspäť - sťahovanie s profesionálnou firmou je krok, ktorý neoľutujete. Spoľahlivá firma na sťahovanie vám ušetrí mnoho papierovačiek, chvíľ plných stresu a v konečnom dôsledku i neočakávaných finančných výdavkov naviac.

Švajčiarsko patrí medzi atraktívne lokality, ktoré lákajú mnoho našich klientov, využívajúcich služby TRIV s.r.o zamerané na medzinárodné sťahovanie. Naše služby môžete využiť i v prípade, ak premýšľate nad tým, ako poslať menšiu zásielku do Švajčiarska alebo naopak ako poslať zásielku zo Švajčiarska na Slovensko. Preprava zásielok v akomkoľvek objeme bude pre vás s TRIV s.r.o. odteraz hračkou.

Ako prebieha sťahovanie do Švajčiarska?

Máte možnosť zvoliť si jeden z dvoch variantov.

  1. V prvom z nich si vopred dohodnete s našou spoločnosťou presný termín, kedy sa preprava tovaru alebo sťahovanie uskutoční. Pri takýchto indviduálnych riešeniach sa vám vieme maximálne prispôsobiť a vyhovieť vami zvolenému termínu. Ak chcete mať sťahovanie úplne bez starostí, môžete využiť naše rozšírené služby - origin services. Stačí, ak nás budete kontaktovať.
  2. V prípade, ak však potrebujete svojej rodine do Švajčiarska prepraviť menší balík alebo zásielku, vhodnejšou alternatívou pre vás bude doručenie zásielky v rámci našich pravidelných jázd do Švajčiarska.

    Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, budeme vás po objednaní služby kontaktovať s konkrétnym termínom a časom, kedy zásielku vyzdvihneme priamo u vás doma a v priebehu niekoľkých dní doručíme príjemcovi vo Švajčiarsku. O vaše zásielky bude profesionálne postarané vďaka bezpečnej manipulácii. Samozrejmosťou je aj packing list, v ktorom sa adresát dozvie, či sme mu doručili skutočne všetko, čo odosielateľ poslal.


    Tu však naša práca často ešte nekončí. Pomocnú ruku vám radi podáme i v rámci našich služieb na mieste doručenia - destinantion services. Vďaka službám TRIV s.r.o. tak obľúbené trvanlivé dobroty zo Slovenska alebo priamo z babkinho pekáča môžu robiť radosť vašim blízkym a priateľom vo Švajčiarsku omnoho jednoduchšie! Čo poviete? Špecifický tovar však v krajinách mimo členstva EÚ podlieha sprísneným colným pravidlám, preto vám odporúčame poradiť sa s našimi odborníkmi, aby ste mali istotu, že sa vám napríklad balík s domácou pálenkou od dedka nevráti späť.

Vďaka našim službám v oblasti medzinárodného sťahovania a efektívnej prepravy balíkov tak môžete pripomienku v kalendári s názvom sťahovanie Švajčiarsko s pokojom na duši označiť ako vybavenú. Našli ste, čo ste hľadali?

Náš tip
Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie zo Slovenska do Švajčiarska alebo o sťahovanie zo Švajčiarska na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek.