Sťahovanie kancelárií a firiem s TRIV

Ak sa Vaša firma chystá presťahovať svoje kancelárie alebo pobočky, sme tu pre Vás! Ponúkame profesionálnu službu sťahovania kancelárií a firiem, ktorá Vám ušetrí čas a stres.

Naši skúsení a odborní pracovníci Vám poskytnú kompletné riešenie celého sťahovacieho procesu. Od balenia kancelárskych potrieb, cez balenie a presun nábytku až po usporiadanie nového priestoru, zabezpečíme všetko tak, aby ste mohli pokojne pokračovať vo svojom podnikaní. 

Každé sťahovanie má iné potreby a preto aj my riešime požiadavky a potreby našich zákazníkov individuálne. 

Ak si nemôžete dovoliť ochromiť chod firmy počas pracovných dní, v takomto prípade, sme schopní pre Vás zabezpečiť kompletnú službu sťahovania aj cez víkend, prípadne v poobedňajších hodinách a to vo veľmi krátkom čase tak, aby sme minimalizovali narušenie chodu Vašej spoločnosti. V dohodnutom termíne a čase k Vám príde sťahovacie auto s pracovníkmi, ktorí zabezpečia kompletné sťahovanie kancelárií. Každá posádka má svojho vedúceho pracovníka, ktorý s Vami bude operatívne riešiť všetky detaily a požiadavky.

Prečo si vybrať TRIV na sťahovanie kancelárií

  • profesionálny a skúsený tím
  • rýchle a spoľahlivé sťahovanie
  • kompletné riešenie celého sťahovacieho procesu
  • poistenie Vášho majetku počas presunu
  • seriózne ceny

Kontaktujte nás ešte dnes a zabezpečte si kvalitné a bezproblémové sťahovanie Vašich kancelárií a firiem!

Naši spokojní zákazníci nám dôverujú už od roku 1995 pri sťahovaní svojho majetku. Chceme, aby ste sa aj Vy stali jedným z nich. 

Náš tip

V prípade, že potrebujete k sťahovaniu aj prepravu, treba k cene za sťahovanie pripočítať cenu za prepravu v zmysle nášho cenníka pre dopravu.
Cenník dopravy

Vyplňte náš dopyt na cenovú ponuku a odošlite si bezplatne nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku na Vaše sťahovanie.
Sťahovanie kancelárií a manipulačné práce oceňujeme 2 spôsobmi
Sťahovanie - pevná cena

 

Varianta 1

Vopred dohodnutá cena

Napr.: presťahovanie 1 pracovného miesta ( objem cca 4m3: 1 stôl, 1 kontajner, 1 skriňa, 1 stolička + max 5 krabíc dokumentov ), stojí už od 80,- €. ( V prípade väčších zákaziek, vykonáme obhliadku sťahovaných priestorov a následne vám predložíme finálnu ponuku na kompletné sťahovanie. )

Sťahovanie - hodinová sadzba

 

Varianta 2

Hodinová sadzba

Hodinová sadzba, ktorá sa pohybuje v rozmedzí už od 15,- € / hod. na pracovníka. Hodinovú sadzbu dohodneme so zákazníkom podľa obtiažnosti práce vopred. Minimálna účtovaná sadzba na pracovníka/deň je 40,- €.

Máte záujem o túto službu? Odošlite nám nezáväzný dopyt a my sa Vám ozveme do 24h!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.