Korene spoločnosti siahajú do roku 1995, kedy traja bratia Anton, Zdenko a Ľubomír Vojčákovci založili malý "rodinný podnik" s názvom TRIV.  

Spočiatku sme začali pôsobiť ako dopravná firma. Naším prvým vozidlom bola AVIA. Postupne sa náš vozový park rozrastal, modernizoval a momentálne pozostáva z viac ako 40 vozidiel prevažne značky IVECO, MAN a RENAULT.

V snahe ponúknuť zákazníkom komplexné služby, sme pole pôsobnosti postupne rozšírili na domáce a medzinárodné sťahovanie, exportné balenie a skladovanie.

Dôraz kladieme predovšetkým na kvalitu a profesionalitu naších služieb, čo nám prinieslo, že v súčasnosti pôsobíme ako najväčšia firma na Slovenskom trhu v tejto oblasti. Zamestnávame viac ako 50 zamestnancov na TPP, ktorí absolvovali školenie o poskytovaní sťahovacích služieb a majú dlhoročnú prax.

Prostredníctvom naších pobočiek v Bratislave, Žiline a Košiciach pokrývame územie celého Slovenska. Prevažnú väčšinu sťahovania realizujeme do a zo zahraničia.

Zákazníkom ktorí potrebujú prechodne alebo dlhodobo uskladniť svoje veci ponúkame skladovanie vo vlastnom modernom sklade ktorý je temperovaný a chránený bezpečnostným systémom.

Popri sťahovacích službách zabezpečujeme aj predaj obalových materiálov na sťahovanie, montáž nábytku, exportné balenie zásielok, umeleckých diel a technológií