Okrem sťahovacích služieb poskytujeme aj montážne služby / montáž nábytku ako samostatnú službu pri kúpe nového nábytku, či iného zariadenia domácnosti a kancelárie. 

Potrebné skúsenosti a zručnosti sme získali vďaka spolupráci s rôznymi nábytkárskymi spoločnosťami, ktoré pravidelne využívajú naše služby.

Pred sťahovaním vám zabezpečíme odbornú demontáž nábytkových zostáv, kancelárskych zariadení, či iných predmetov určených na sťahovanie. Náš skúsený tím pracovníkov vykoná tieto činnosti s použitím profesionálneho pracovného náradia rýchlo a odborne.

Na mieste určenia vykonáme opätovnú montáž predmetov do pôvodného stavu a v prípade vášho záujmu ich rozmiestnime v novej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv.

Nábytok a zariadenie po demontáži starostlivo zabalíme do vhodného obalového materiálu. Baliace služby sú bežnou súčasťou starostlivosti o váš nábytok a pripravíme ho na bezpečnú prepravu sťahovacími autami. Na mieste určenia zabezpečíme jeho vybalenie a montáž do pôvodného stavu, vrátane umiestnenia v priestore podľa vašich požiadaviek.

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.