Preprava vozidel kamkoľvek na svete s TRIV

Prepravíme Vaše vozidlo kamkoľvek na svete s maximálnym dôrazom na bezpečnosť a ochranu vozidla pri preprave. Máme s prepravou vozidiel bohaté skúsenosti a sieť partnerov, vďaka ktorým Vám vieme poskytnúť asistenciu pri preprave vozidla na ľubovoľné miesto na svete. 

V prípade, že máte záujem o presťahovanie osobného vozidla zo Slovenska do zahraničia, príp. potrebujete asistenciu pri dovoze vozidla zo zahraničia na Slovensko, vieme pre Vás zabezpečiť:

  • vyzdvihnutie vozidla u zákazníka
  • vybavenie colných formalít
  • prepravu v lodnom kontajneri do zámoria alebo na odťahovke v rámci Európy
  • vybavenie colných formalít
  • odovzdanie vozidla zákazníkovi


Zabezpečíme pre vás kontajner / kamión, v ktorom prepravíme vaše vozidlo do požadovaného miesta. Vozidlo naložíme do kontajnera na špeciálnej nakladacej rampe, čím zabezpečíme jeho maximálnu bezpečnosť pri manipulácii. Po naložení auta do kontajnera je celé vozidlo pevne zafixované proti akémukoľvek pohybu pri preprave.

Máte záujem o túto službu? Odošlite nám nezáväzný dopyt a my sa Vám ozveme do 24h!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.