TRIV - profil firmy

Korene našej spoločnosti siahajú do roku 1995, kedy traja bratia Anton, Zdenko a Ľubomír Vojčákovci založili malý "rodinný podnik" s názvom TRIV.  

Spočiatku sme začali pôsobiť ako dopravná firma. Naším prvým vozidlom bola AVIA 30. Postupne sa náš vozový park rozrastal, modernizoval a momentálne pozostáva z viac ako 40 vozidiel prevažne značky IVECO a RENAULT.

V snahe ponúknuť zákazníkom komplexné služby sme postupne pole našej pôsobnosti postupne rozšírili na domáce a medzinárodné sťahovanie, exportné balenie a skladovanie.

Aktuálne pokrývame územie celého Slovenska prostredníctvom naších pobočiek v Bratislave, Žiline a Košiciach.

Dôraz kladieme predovšetkým na kvalitu a profesionalitu naších služieb, čo nám prinieslo, že v súčasnosti pôsobíme ako najväčšia firma na Slovenskom trhu v tejto oblasti. Zamestnávame viac ako 60 vlastných zamestnancov, ktorí sú  absolvovali školenie o poskytovaní sťahovacích služieb a majú dlhoročnú prax.

Popri sťahovacích službách zabezpečujeme aj odborné balenie zásielok, umeleckých diel a technológií. Zákazníkom ktorí potrebujú na prechodnú dobu uskladnit svoje veci ponúkame skladovanie vo vlastnom modernom sklade ktorý je temperovaný a chránený bezpečnostným systémom.

 

Kontaktný formulár

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.