Sťahovanie a preprava zásielok do Čiech

Pre nás Slovákov je Česko ešte stále tzv. bratskou krajinou, kde mnoho z nás má veľa známych či dokonca príbuzných, a preto sa nemôžeme diviť, že sa do Česka stále veľa ľudí sťahuje nastálo, prípadne na určité obdobie svojho života. Pri sťahovaní do Čiech našťastie nemusíte riešiť množstvo papierovačiek, keďže ide o nášho suseda a člena EU. Avšak presťahovať všetky svoje veci na takú diaľku nie je jednoduché. A preto, ak aj Vy patríte k ľuďom, ktorí uvažujú o sťahovaní do Česka alebo naspäť na Slovensko, neváhajte a obráťte sa na nás.

Naša spoločnosť Triv s.r.o. sa venuje sťahovacím službám už dlhé roky a to aj v oblasti medzinárodného sťahovania. Vďaka tomu Vám uľahčíme Vaše presťahovanie sa i do Českej republiky. Zabezpečíme Vám hladký presun celého Vášho hnuteľného majetku do miesta Vášho budúceho bydliska v Českej republike, prípadne sťahovanie z Čiech späť na Slovensko. 

Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie do Brna z Bratislavy alebo o sťahovanie do Prahy až z Košíc, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek. V prípade Vášho záujmu o sťahovanie do ČR nás neváhajte kontaktovať a iste spoločne prídeme na optimálne riešenie.

Máte záujem o túto službu? Odošlite nám nezáväzný dopyt a my sa Vám ozveme do 24h!
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.
Váš telefón
Súhlas so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom spätného kontaktovania prevádzkovateľom v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov.