Sťahovanie do a z Anglicka

Jednou z najpopulárnejších pracovných destinácií Slovákov je rozhodne Anglicko. Ak sa plánujete dotejto krajiny presťahovať aj vy či ste sa rozhodli vrátiť späť na Slovensko, spoločnosť Triv s.r.o vám so sťahovaním ochotne pomôže. Zabezpečujeme sťahovanie do a z Anglicka či spoľahlivú prepravu väčších zásielok pre vašich známych.

Sťahovanie či prepravu zásielok do a z Anglicka vám ponúkame v dvoch základných formátoch :

  • Drahšia alternatíva – V tomto prípade sa prispôsobíme konkrétnemu zákazníkovi, vyzdvihneme veci v dohodnutý deň a hodinu a doručíme ich do Anglicka či na Slovensko zväčša už do 2 dní. Tento spôsob je vhodný najmä pre sťahovanie väčšieho objemu vecí.
  • Lacnejšia alternatíva – Ak potrebujete poslať menšiu zásielku a nie ste limitovaní časom, dokážeme vám ju prepraviť aj za menšie peniaze. Naše autá odchádza približne 2-krát do mesiaca do Veľkej Británie a späť, pričom približne 3 dni pred ich odjazdom vaše veci po objednaní sťahovania vyzdvihneme priamo u Vás doma a následne do 3 až 4 dní doručíme na želané miesto. Výhodou tejto formy sťahovania je neporovnateľne nižšia cena, než v prípade prvej, drahšej, alternatívy.

Doba prepravy sa kvôli zlým poveternostným podmienkam či preťaženosti prístavu a narušeniu harmonogramu odjazdu trajektov môže mierne predĺžiť, avšak tento prípadný faktor žiaľ nedokážeme nijako ovplyvniť.

Pri menších zásielkach zvyčajne vyhotovujeme tzv. packing list, v ktorom má každá jedna prepravovanávec svoje unikátne číslo, vďaka čomu si po doručení balíkov môžete ich obsah jednoducho skontrolovať. Pri zásielkach si však treba uvedomiť, že vo Veľkej Británii platia obmedzenia na dovoz špecifického tovaru. Nižšie uvádzame niektoré limity:

 

Cigarety800 kusov
Voľný tabak1 kilogram
Tvrdý alkohol10 litrov
Pivo110 litrov
Víno90 litrov

 

 

 

 

 

 

Všetkých zákazníkov zároveň prosíme, aby nás pred vyzdvihnutím či doručením zásielky informovali o možnostiach parkovania pred ich domom.

V prípade záujmu o sťahovanie do a z Anglicka nás neváhajte kontaktovať. Určite najvhodnejšie riešenie.

Náš tip
Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie do Anglicka zo Slovenska alebo o sťahovanie z Anglicka na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek.

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.