Riešite otázku sťahovania do zahraničia a hľadáte ideálnu možnosť ako pohodlne a bezpečne previezť vaše veci? Potrebujete promptne poslať zásielku pre vašich blízkych žijúcich v Nemecku či naopak z Nemecka na Slovensko? Spoločnosť Triv s.r.o. vám ponúka službu sťahovanie a preprava zásielok do Nemecka / z Nemecka, ktorá vám dokáže v určitých situáciách uľahčiť život.

Ako prebieha sťahovanie do Nemecka?

Stačí nás len kontaktovať s požiadavkou a o všetko ostatné sa postaráme. Veci vyzdvihneme u vás doma, v prípade záujmu aj zabalíme, vynosíme do auta a zabezpečíme ich prevoz na cieľové miesto. Pre prípad sťahovania do Nemecka či z Nemecka na Slovensko je vhodné využiť alternatívu, kedy sa vám maximálne časovo prispôsobíme. Veci naložíme vo vami určenom čase a ich prevoz bude uskutočnený prakticky okamžite.

Ak vás sťahovanie časovo neobmedzuje, prípadne chcete využiť službu prepravy zásielok do Nemecka, je pre vás ideálna druhá alternatíva. Spoločnosť Triv s.r.o. posiela svoje autá do Nemecka v pravidelných intervaloch, pričom po objednaní služby budete pred odchodom jedného z nich informovaní. Zásielku u vás doma vyzdvihneme a následne do 3 až 4 dní prepravíme na miesto určenia.

Pri preprave dbáme na zachovanie pôvodnej kvality vecí, a preto je samozrejmosťou bezpečná manipulácia. V prípade zásielok do Nemecka vyhotovujeme pre jednotlivé balíky aj tzv. packing list, v ktorom si môže adresát skontrolovať, či mu bolo doručené naozaj všetko, čo odosielateľ poslal.

Všetkých klientov prosíme, aby nás pred vyzdvihnutím či doručením vecí informovali o možnostiach parkovania pred konkrétnym objektom.

V prípade záujmu o službu sťahovanie a preprava zásielok do Nemecka nás kontaktujte alebo vyplňte nižšie zobrazený formulár.

 

Náš tip
Nezáleží na tom, či ide o sťahovanie do Nemecka zo Slovenska alebo o sťahovanie z Nemecka na Slovensko, zvládneme všetky varianty vďaka našej sieti pobočiek.

Máte záujem o túto službu? Napíšte nám...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach 02 / 6542 2387, 0905 616 329 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.